Odlična usluga na beogradskom aerodromu – hvala, Stefane!
Imao sam odlično iskustvo sa Europkarom na beogradskom aerodromu, posebno hvala Stefanu. Bio je izuzetno profesionalan, ljubazan i efikasan od početka do kraja. Sve je jasno objašnjeno, papirologija je bila brza, a automobil je bio spreman tačno kako je obećano.
Imao sam fantastično iskustvo sa ovom agencijom. Dobio sam potpuno novi auto. Zapravo sam bio prva osoba koja ga je vozila! Presrećan sam. Odlučio sam da preskočim onlajn osiguranje i umesto toga sam sve kupio direktno na šalteru od osoblja. Ovo mi je definitivno obezbedilo „poseban tretman“ i čak su mi dali popust. Toplo preporučujem!
Veoma profesionalna i pouzdana usluga. Koristio sam usluge Europcar-a više puta u poslednje tri godine i uvek sam izuzetno zadovoljan njihovom uslugom i stalno se vraćam. Uvek nova i čista vozila.
Osoblje je uslužno, komunikacija je jasna, a svi problemi se rešavaju brzo i profesionalno. Toplo preporučujem!